Його гавайське ім'я Кіану означає "прохолодний вітер над горами". Поетичність цього імені багато в чому передає характер актора. Беззаперечна зірка першої величини, Кіану Рівз ніколи не тяжів до гламурних вечірок і не був помічений у скандальних історіях. Завжди стриманий та доброзичливий у житті, у звичайному одязі, що не привертає уваги на екранах постає втіленням елегантності та чоловічого стилю.

Читайте також: Жак-Ів Кусто: стиль моряка в житті і на воді

Цей разючий контраст між Кіану в кадрі та Кіану за кадром привертає увагу фанатів до його персони ще більше. Адже, погодьтесь, не так часто серед знаменитостей знаходяться такі, що не дуже то й радіють власній популярності. Для Рівза його кінокар’єра – це лише спосіб заробляти на життя. І ніяких більше привілеїв.

Кіану Рівз у буденному житті та на фотосесії

Кіану ніколи не читає листів своїх фанів. Але зовсім не через пиху чи зарозумілість. Просто він не хоче нести відповідальності за те, що в цих листах може бути написано. Крім того, він вважає за краще проводити час зі своїми близькими, замість того, щоб популяризувати культ своєї особи серед фанів. Кіану не раз наголошував на цьому в інтерв'ю.

Важко уявити, що зірка культової стрічки у жанрі кіберпанк (мова про трилогію братів Вачовскі "Матриця"), у житті практично не користується комп’ютером. У Кіану Рівза ніколи не було власного ПК. А якщо йому таки випадає нагода посидіти за чужим комп'ютером, то найчастіше він грає в шахи. Скажете, дивак? Можливо. Але дуже скромний та інтелігентний. Погодьтеся, не найгірші характеристики для чоловіка. Тим більше, для одного з найпопулярніших акторів сучасності.

Читайте також: Рене Лакост – "алігатор" у спорті й моді

У мужності Кіану сумніватися не доводиться. З юності він обожнює хокей. А в хокей грають, як відомо, лише справжні чоловіки. У шкільній команді приятелі нагородили майбутнього актора прізвиськом "Стіна" за те, що він був першокласним воротарем. Та й одна із його перших ролей у кіно була роль саме хокейного воротаря у фільмі Роба Лоуі "Молода кров".

Кадр із фільму "Молода кров"

Після зйомок "На гребені хвилі" актор захопився серфінгом, а ще не може уявити свого життя без мотоцикла. У Кіану їх кілька. На додачу, Рівз ще й затятий рокер. Він грав на бас-гітарі одразу в кількох групах.

Читайте також: Принц Монако Альбер II – один із найпопулярніших монархів Європи

Хокей, серфінг, мотоцикли і рок-музика, якось не поєднуються з інтелігентним і спокійним характером актора. Однак, такі захоплення свідчать лише про всебічний талант Кіану. Та ким би він не був – актором, байкером, хокеїстом чи рок-музикантом – Кіану Рівз завжди залишатиметься, насамперед, джентльменом. Папараці давно повідали світу про те, що Рівз не цурається їздити на метро. А кілька років тому світ облетіло відео, зняте очевидцями на смартфон, в якому актор поступився місцем жінці у транспорті.

Кіану Рівз поступився місцем у транспорті

Відхиливши вигідну пропозицію знятися в продовженні успішного фільму "Швидкість", Рівз вважав за краще зіграти з Аль Пачіно в "Адвокати диявола". При цьому навіть погодився на зменшення власного гонорару заради залучення до стрічки легендарного Пачіно.

Якщо це дивацтво, то безумовно благородство. Зрештою, як і сам Кіану.