Квадрокоптер-"амфібія"

Американський дрон-"амфібія" не боїться корозії і може злітати навіть із-під води. Підводний квадрокоптер Cracuns — результат роботи групи інженерів з Лабораторії прикладної фізики Університету Гопкінса.

Композитний корпус апарата, створений із застосуванням технології ЗD-друку, здатний витримувати високий тиск; зовнішні деталі покриті захисною антикорозійною фарбою, а електроніка схована в герметичних відсіках. Усі ці чинники дозволяють безпілотнику місяцями перебувати під водою на глибині до кількох метрів.

Квадрокоптер-підводник відносно бюджетний та легкий у конструкції, він ідеально підійде для різного роду завдань із дослідницькими чи військовими цілями.

Шолом віртуальної реальності, якому не потрібен комп'ютер

Гарнітура віртуальної реальності перенесе в уявний світ без необхідності підключатися до комп'ютера чи будь-якого іншого додаткового пристрою. Шолом Sulon Q канадської збірки унікальний за своєю автономністю. Ґаджет, наділений процесором і 8 гігабайтами оперативної пам'яті, працює під управлінням Windows 10.

Вмонтовані дві камери дозволяють накладати на реальний простір віртуальні елементи з кутом огляду 110 градусів. Коли революційна VR-гарнітура з'явиться на ринку і яка її орієнтовна вартість, розробник поки не розголошує.

Робот для IPhone

Завалюючи ринок новими IPhon'ами, Apple вирішив подбати і про утилізацію старих. Apple Liam — спеціалізований робот, здатний на деталі розібрати смартфон. Більшість із цих запчастин у подальшому можна буде використати для нового виробництва.

Відео, яке наочно демонструє можливості такого робота, компанія показала днями під час презентації своїх нових продуктів. Розробка проекту в рамках "зеленої" ініціативи Apple наразі триває.

Дивіться також: Чим потішили новинки від Apple. Японці розробили унікальну душову кабіну