За словами головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного, Валентин Чепурний уже третій день був цивільним. Тому отримання компенсації є фактично неможливим.

Нагадаємо Збирався додому: на фронті під час артобстрілу загинув боєць з Херсонщини – фото героя

Залужний був на місці загибелі Чепурного

Валерій Залужний розповів, що після загибелі Валентина Чепурного відправився на Донбас до 57-ї бригади, де воїн проходив службу напередодні.

Головнокомандувач пояснив, що контракт Чепурного і справді закінчився за декілька днів до смерті. Уся інформація є в базі даних і підробити її неможливо.

Попри те, у ЗСУ висловлюють щирий жаль з приводу втрати. Однак, за словами Залужного, якщо погодитися на виплату компенсації означатиме порушення закону.

Йти на тиск суспільний, підроблювати документи і робити так, щоб його не виключали зі списків частини – це порушення чинного законодавства,
– пояснив головнокомандувач ЗСУ.

Вирішити питання можливо

За словами Валерія Залужного, у родини Валентина Чепурного є можливість отримати компенсацію. Однак лише юридичним шляхом, і найімовірніше через суд. Та це залишається припущенням головнокомандувача.

Загибель Валентина Чепурного: головне

  • Валентин Чепурний з Херсонщини, загинув унаслідок обстрілів бойовиків 12 вересня на околиці села Кримське Луганської області.
  • 34-річний воїн був на передовій від самого початку війни, однак після закінчення контракту 10 вересня, вирішив його не продовжувати.
  • У той день Чепурний приїхав на Луганщину, щоб забрати речі та документи й попрощатися з побратимами.