Журналіст Денис Казанський опублікував у мережі фото, на яких помітно, що істерика Росії щодо гасла "Героям слава" поширюється тільки на Україну.

Читайте також Шизофренічна позиція, – Казанський про реакцію Росії на форму збірної України

Фотодокази використання Росією гасла "Героям слава"

Попри те, що Росія вимагала, а УЄФА таки заборонила Україні використовувати на формі гасло "Героям слава", на багатьох пам'ятниках, монументах, значках та навіть пропагандистських листівках у самій Росії його активно використовують.

Хоча країна-окупант дорікала тим, що це гасло начебто "фашистське", сама не поспішає прощатися з ним.

Але якщо це фашизм, то тоді як пояснити все це? Або коли в Росії "слава героям" – то це не фашизм, а коли в Україні – то фашизм,
– зазначив Казанський.

Скандал з формою української збірної: коротко

  • Нову форму української збірної з футболу до Євро-2020 представили 6 червня. На футболці зображена карта України з окупованим Кримом, а також гасла – "Слава Україні" та "Героям слава".
  • Українці з захопленням зустріли нову форму. Однак у Москві одразу запалало. Там почали закидати, що Крим нібито російський, а гасло "Героям слава" – фашистське.
  • Після скарги Росії в УЄФА висунули вимогу прибрати з форми "Героям слава".
  • Збірна України з футболу знайшла можливість офіційно затвердити гасла "Слава Україні" та "Героям слава" на своїй формі так, щоб це не порушувало правила УЄФА. Вони стали офіційними в збірній.