Детальніше про це розповіла речниця ОК "Південь" Наталія Гуменюк в ефірі телемарафону, передає 24 Канал. Вона зауважила, що на лівому березі передбачувана ситуація.

Читайте також Росіяни майже не використовують тактичну авіацію: Гуменюк розповіла про ситуацію на Півдні

Ворог іде на штурми пішки

За словами Наталії Гуменюк, наші військові продовжують утримувати плацдарм, виконувати бойову роботу з розширення та закріплення на позиціях, які ми маємо. Натомість ворог уперто намагається виконати завдання під вибори президента Росії: тиснути на наші позиції, штурмувати. Водночас, підкреслює вона, всі потуги ворога безрезультатні.

Вони продовжують економити бронетехніку, образно кажучи, в них є командирське ембарго, заборона використовувати броньову техніку у штурмових діях,
– підкреслила Гуменюк.

Вона зазначила, що за минулу добу були чотири спроби у пішому порядку дістатися до наших позицій. Окупанти намагалися з допомогою стрілецьких боїв вибити наших військових.

Ворог боїться атакувати керованими авіабомбами

Крім того, певною мірою російські загарбники обмежені у використанні керованих авіабомб.

Уроки, які засвоює ворожа авіація на Сході, передаються і на Південь. І там ми бачимо відсутність використання авіації в тому обсязі, в якому ворог раніше собі дозволяв. В тому числі з бомбардуванням позицій у Кринках,
– уточнила речниця.

Російські загарбники мають страх використовувати свою тактичну авіацію з огляду на рясний літакопад на Сході. Паралельно ворог змінює свій підхід. Гуменюк уточнила, що зараз окупанти переключаються на стратегічну авіацію. Її Росія підіймає над акваторією Чорного моря, намагаючись запускати ракети Х-22.