Нині у Москві посилюється кампанія з пошуку громадян росії, які негативно ставляться до війни проти України. Особлива увага приділяється колишнім громадянам нашої держави та українцям за походженням. Про це повідомили в українській розвідці.

Зверніть увагу Нацполіція запобігла теракту проти керівництва країни

Фсб готує теракти

У столиці росії проводять поквартирний обхід групами людей, вдягнених в цивільне, які представляються співробітниками фсб. У мешканців з’ясовують, чи живуть десь поблизу українці, або чи хтось не здає українцям в оренду житло. Також з’ясовують ставлення громадян до так званої "сво" (Спеціальна воєнна операція – 24 канал).

Одна з цілей вказаних дій – недопущення формування та розповсюдження у столиці росії негативного ставлення до війни та виявлення людей, які можуть вплинути на формування незалежної громадської думки щодо неї,
– зазначили у розвідці.

Також ця кампанія має сформувати негативний образ українців – терористів та радикалів. Надалі саме їх можуть звинуватити в терактах, організованих російськими спецслужбами на території росії.

Фсб готує серію терактів з масовими жертвами у росії

Жорстокість та цинізм росії не припиняє вражати. Так, спецслужби держави-агресорки готують серію терактів у власній країні.

росія – це країна, якій байдуже на своїх громадян. Спецслужби замість того, щоб покращувати життя населення, готуються масово його вбивати.

"Очікується організація фсб серії терористичних актів у російських містах з масовими жертвами серед цивільних. дугіна – перша в цьому ряду", – заявив секретар РНБО Олексій Данілов.

Він зазначив, що Україна не причетна до вибуху автомобіля доньки "натхненника" владіміра путіна алєксандра дугіна. Адже наша держава не вбиває цивільних – цим займається росія.

Данілов також пояснив навіщо російським правоохоронцям вбивати своє населення. Причина, як завжди, – у війні проти України. Кремль хоче мобілізувати якомога більше людей до участі у бойових діях. Крім того, підтримка війни серед росіян падає. Тому спецслужби намагаються всіляко її підняти, пробудивши серед населення ненависть до українців.

Варто переглянути – путін готує провокації і теракти росії: дивіться відео