Створити сприятливі умови для наступу російські окупанти прагнуть на Слобожанському напрямку. Про це свідчать дані Генерального штабу Збройних Сил України.

Зауважте У Сєвєродонецьку – штурм, на Слов'янському напрямку і біля Лисичанська атаку ворога відбили

Що відбувається на Слобожанському напрямку

Російські окупанти намагаються створити успішні умови для того, аби перейти у наступ. Загарбники прагнуть іти на двох напрямках – на Барвінкове та на Слов'янськ, що на Донеччині.

На Слобожанському напрямку противник намагається створити умови для переходу у наступ на напрямках Ізюм – Барвінкове та Ізюм – Слов’янськ,
– йдеться в повідомленні Генштабу.

Яка ситуація на фронті

На Харківському напрямку окупанти ведуть оборону, щоб не допустити просування наших військ до державного кордону. Також загарбники намагаються вести штурмові дії для того, щоб покращити своє становище. Крім того, росіяни обстрілюють мирні населені пункти з артилерії.

На Слов'янському напрямку росіяни намагаються іти у наступ. Наші воїни відбили штурмові дії окупантів у напрямках Сулигівка – Вірнопілля та Дібрівне – Курулька.

На Сєвєродонецькому напрямку ситуація складна. Російські окупанти ведуть штурмову дії в промзоні Сєвєродонецька та обстрілюють з артилерії підконтрольні Україні населені пункти Луганщини, зокрема завдали авіаудару по Лисичанську. Штурм на південних околицях міста наші захисники успішно відбили.

На Бахмутському напрямку окупанти продовжують обстріл населених пунктів. Крім того, на жаль, окупанти захопили село Миколаївка, а по Костянтинівці завдали ракетного удару.

На Краматорському, Авдіївському, Новопавлівському та Запорізькому напрямках окупанти обстрілюють позиції українських воїнів, щоб сковувати дії наших захисників та не допустити їхнє переміщення на інші ділянки.

Українські герої вкотре відбили штурм Мар'їнки. Окупанти відступили.

На Південнобузькому напрямку російські загарбники зосередилися на утриманні укріплених позицій, однак після наступу наших військ росіяни відступили й втекли в район Ольгиного на Херсонщині.

Цікаво – російські окупанти обстрілюють Чорнобаївку: дивіться відео