Про це повідомляє Интерфакс з посиланням на повідомлення Генеральної прокуратури Росії. Там запевнили, що запити від іноземних держав щодо підозрюваних не надходили.

До теми Справа про вибух у Бейруті: Інтерпол оголосив у розшук 2 росіян та португальця

Втім, там додали, що навіть у разі відповідних запитів, вони не віддадуть своїх громадян. Мовиться про Бориса Прокошева та Ігоря Гречушкіна – власника й капітана судна "Росус", яким і привезли в порт аміачну селітру, що в підсумку вибухнула.

Беручи до уваги, що Гречушкін і Прокошев є громадянами РФ, вони не підлягають видачі іншій державі, а також затримання на території РФ за запитами компетентних органів з метою видачі,
– додали в Генпрокуратурі.

Вибух у Бейруті: головне

  • Ввечері 4 серпня в столиці Лівану Бейруті у порті прогриміли потужні вибухи. Відомо про понад 6 тисяч постраждалих і щонайменше 190 загиблих. Потужний вибух відчули навіть за 240 кілометрів на сусідньому Кіпрі.
  • Надзвичайну ситуацію влада Лівану назвала катастрофою національного масштабу. Вибух у Бейруті залишив 300 тисяч людей бездомними, завдану шкоду оцінюють у мільярди доларів.
  • Причини вибуху досі встановлюються. Спершу повідомляли, що мовиться про займання піротехніки на складі в порту. Згодом влада і ЗМІ заявили, що вибух спричинили понад 2 тисяч 700 тонн аміачної селітри, яку конфіскували 6 років тому.
  • Селітру вилучили з корабля російського бізнесмена Гречушкіна у 2014 році. Відтак вона весь час лежала у порту. Нині саме вибух селітри є основною версією слідства.