А для фінансування усіх терористичних дій, які російські загарбники вчиняють на території України, їм у будь-якому випадку потрібні гроші. Про це 24 каналу розповів політичний експерт та керівник Центру громадської аналітики "Вежа" Валерій Клочок.

Варте уваги Поразка не за горами: як у Кремлі змінюють риторику пропаганди на фоні військових провалів

Росія не витягне військові дії в Україні

Клочок зазначив, що в цьому році країна-агресорка вже витратила на цинічну війну проти нашої держави близько 30% свого бюджету – приблизно 100 мільярдів доларів. Це саме прямі витрати на війну. Сюди не відносяться витрати, спрямовані на забезпечення військово-промислового комплексу, компенсації тощо.

Водночас доходи державного бюджету Росії суттєво просідають. Сьогодні на тлі цього стає очевидним, що наступний рік для країни-окупантки буде надто складним.

Питання подальшого фінансування військових дій на території України вже стає риторичним. Росія не зможе повномасштабно витягнути подальші військові дії на території України та досягнення своїх так званих цілей,
– наголосив політичний експерт.

Клочок розповів, що наступний рік для Росії буде складним: дивіться відео

За його словами, громадяни Росії вже починають розуміти це. Як наслідок, відбувається падіння кількості переглядів російських пропагандистських шоу. Ба більше, на них з'являються медійні росіяни, які ставлять питання, що ж окупанти таки роблять в Україні.

Так, соціальна нестабільність в країні-агресорці також може зіграти нам на руку. Вона стає дедалі очевидною.

Останні новини з Росії: коротко

  • Російське міністерство освіти оновило навчальну програму для початкової, базової та середньої школи у зв'язку з війною проти України. Вона стане обов'язковою у новому навчальному 2023 році. Окупанти навчатимуть своїх дітей стріляти з автомата Калашникова на уроках безпеки життєдіяльності.
  • Російський диктатор Владімір Путін почав частіше з'являтися на публіці та навіть злітав до самопроголошеного президента Білорусі Алєксандра Лукашенка. В американському Інституті вивчення війни вважають, що це пов'язано з майбутніми виборами 2024 року в Росії.
  • Кремль заборонив своїм пропагандистам говорити про мобілізацію, оскільки планує збільшити свою армію ще на 350 тисяч одиниць живої сили. Відповідне розпорядження надійшло з адміністрації Путіна.