Про це повідомили в Центрі національного спротиву. Наголосили, що ворог не має успіхів на Північному фронті, передає 24 Канал.

Зверніть увагу Провал російського наступу на Харківщині вплинув на дії ворога на інших напрямках, – ГУР

Росіяни перекидають військових з Херсонщини на Харківщину

Агресор, не маючи успіхів на Півночі, почав перекидання частин з Херсонщини на Харківський напрямок.

За повідомленнями місцевих, росіяни перекидають деякі частини, а також у відрядження відправляють операторів дронів. Водночас ворог наростив комплектування "добровольчого батальйону Маргелова", аби поповнити втрати,
– заявили в Центрі нацспротиву.

Додали, що місцевих під час обов'язкового оновлення даних у так званих "військкоматах" окупанти агітують укладати контракт й погрожують примусовою мобілізацією.

"Це є черговим злочином окупантів, які мобілізують місцеве населення на війну проти Батьківщини", – наголосили в ЦНС.

Також закликали повідомляти про ворога, аби кожен поніс відповідальність за свої злочини. Окрім того, не псувати своє життя службою на окупанта, саботувати накази агресора.

Яка ситуація на Харківщині: останні новини

  • У Генштабі ЗСУ оприлюднили оперативну інформацію станом на 13:30. Повідомили, що від початку доби загарбники 44 рази атакували позиції українських захисників. Наші воїни жорстко відповідають на штурмові й наступальні дії ворога, знищують піхоту й техніку.
  • Окупанти продовжують бити з території Росії керованими авіаційними бомбами по Харківщині. Зокрема, агресор завдав удару з боку Бєлгорода трьома КАБами по Вовчанську, а ще одну бомбу скинув в район Старого Салтова.
  • Представник ГУР Андрій Юсов заявив, що провал наступу Росії на Харківщині вплинув на дії ворога й на інших напрямках.