На цьому наголосив радник керівника Офісу Президента Михайло Подоляк коментуючи активізацію російської дезінформації щодо контрнаступу ЗСУ.

Увага Чому контрнаступ ЗСУ є найкращою альтернативою "мирним" переговорам

Він зазначив, що російські інформаційні зведення вже давно "стали окремим віртуальним метавсесвітом".

Москва вже активно бере участь у відбитті глобального наступу, якого "ще немає". Мільйонна армія росіян активно відбиває атаки, знищуючи тисячі танків, сотні HIMARS та ескадрильї F-16. Битва триває, одним словом,
зазначив радник голови ОП.

Подоляк також додав, що Україна уважно спостерігає за цим "епічним двобоєм", хоча і з певним подивом. Радник порадив українцям стежити виключно за офіційними новинами, якщо вони хочуть знати правду.

У Міноборони назвали причину брехні росіян

Заступниця міністра оборони Ганна Маляр наголосила, що Україна продовжує оборону, яку почали 24 лютого 2022. А оборонна операція містить все, в тому числі і контрнаступальні дії.

На деяких напрямках ми переходимо до наступальних дій. Зокрема, епіцентром бойових дій залишається Бахмутський напрямок. Там ми рухаємось доволі широким фронтом. Маємо успіх. Займаємо панівні висоти,
– зазначила Ганна Маляр.

На Півдні, за словами заступниці, ворог в обороні. Тривають бої місцевого значення.

"Чому росіяни активно запускають інформацію про контрнаступ? Тому що їм потрібно відволікти увагу від поразки на Бахмутському напрямку", – пояснили у Міноборони.

Росія заявила про початок контрнаступу ЗСУ: головне

  • 5 червня у російському міноборони заявили про нібито початок "великомасштабного наступу" ЗСУ на п'яти ділянках фронту.
  • У Генштабі ЗСУ спростували заяви російського відомства.
  • У СтратКомі ЗСУ також повідомили, що ворог вигадав нову ІПСО, метою якої є дискредитація українських сил та поширення неправдивої інформації про дії українських бійців на полі бою.