Центр Національного Спротиву повідомив про спроби окупантів доукомплектувати "елітний" загін "смертників" ув'язненими. Мовиться про "Шторм Гладіатор".

Читайте також Криваві вбивства рідних і зґвалтування дітей: що роблять російські зеки після повернення з війни

Що відомо про новий загін зеків

Як зазначили у ЦНС, це привілейований і напівсекретний батальйон. Він складається з декількох сотень засуджених, що мають бойовий досвід. Загін назвали "Гладіатором" на честь колишнього генерала 58-ї армії країни-агресорки з позивним "Спартак". Командує їм колишній поліцейський, якого засудили за жорстоке вбивство.

В цей підрозділ відбирають людей з високим рівнем фізичної підготовки, досвідом служби в силових структурах, а також ветеранів бойових дій,
– мовиться у повідомленні.

У ЦНС додали, що цих "гладіаторів" на навчальному полігоні тренують кадирівці та колишні вагнерівці.

Як раніше зауважив у розмові з 24 Каналом російський опозиційний журналіст Ігор Яковенко, окупанти не обирають зеків за статтями чи тяжкістю злочинів. Тому в армії країни-агресорки воюють вбивці, ґвалтівники тощо.

Ці зеки не несуть покарання за свої важкі злочини. Якщо ті, кого не можна випускати у нормальне суспільство, виживають на фронті, то вони потім повертаються до Росії у статусі "героїв".