Американські ЗМІ написали про те, що західні держави застерігали Росію від подальших агресивних дій проти України. Про це мовиться у статті 3 грудня.

До теми Данілов закликав оперативно сформувати сили територіальної оборони

У США розповіли про допомогу, яку готові надати Україні

Україна попередила, що Росія намагається дестабілізувати ситуацію в країні. Натомість Москва запевняє, що не планує напад, і стверджує, що підтримка Києва з боку НАТО, включаючи збільшення поставок зброї, нібито становить загрозу західним кордонам Росії.

Окрім того, енергетичний фактор ускладнює ситуацію. Видання написало, що Україна є партнером, а не членом НАТО. Тому не має аналогічних гарантій безпеки, як союзники по Альянсу. Проте джерела видання пишуть про допомогу, яку Штати готові надати Україні.

Адміністрація (президента Джо – 24 канал) Байдена зважує варіанти відправити в Україну військових радників та нове обладнання, включаючи зброю, щоб підготувати партнерів до можливого російського вторгнення,
– заявили джерела видання.

Співрозмовники пригадали, що адміністрація Барака Обами "була приголомшена, коли Росія вторглася в Крим у 2014 році і підтримала заколот на Донбасі".

"Американські чиновники кажуть, що вони налаштовані не бути застуканими зненацька під час чергової російської воєнної операції", – мовиться у повідомлені.

Коротко про ситуацію щодо військ на Донбасі

  • Наприкінці жовтня американські ЗМІ заявили, що Росія стягує війська до кордону з Україною. Згодом цю інформацію підтвердила українська розвідка.
  • 3 грудня міністр оборони Олексій Резніков заявив, що наразі біля наших кордонів перебуває 94,3 тисячі російських військових. Найімовірніше вони можуть піти у наступ у січні 2022 року.
  • Натомість у Кремлі цю ситуацію заперечують. Там заявили, що в Росії заявили, що війська України стягують на Донбас. Кремль має дані про 125 тисяч осіб. Кажуть, мовляв, це половина всього складу.

Україна проти Росії: як давно триває військове протистояння "братських народів", Історія обману – дивіться відео