Про це заявив речник ГУР МО Андрій Юсов. Він наголосив, що наша держава дотримується міжнародних зобов'язань, а заява російського оборонного відомства щодо порушення Україною гумкоридору і атаки на цивільну інфраструктуру Криму ніщо інше, як "брехлива маніпуляція з боку держави агресора".

Дивіться також Після "бавовни" в Севастополі окупанти посилили оборону Криму та почали полювання на партизанів

Останні події в Криму стосувались виключно військових об'єктів і жодним чином не пов'язані з зерновою угодою, яка передбачає українські порти і цивільні порти. Коли мова йде про підконтрольну Україні територію, про останні згадані події в Криму, то мова про окуповану територію і військові об'єкти окупантів,
– заявив Андрій Юсов.

Та наголосив, що Україна дотримується міжнародних зобов'язань, в тому числі виконує всі зобов'язання, які стосуються зернового коридору.

До слова, в Росії заявили, що атаки на Чорноморський флот та інші об'єкти у Криму ставлять під загрозу продовження "зернової угоди" після 18 травня.

Росія звинувачує Україну: що відомо

  • В Кремлі стверджують, що 23 березня та 24 квітня Україна нібито атакувала пункти базування Чорноморського флоту у Севастополі та цивільну інфраструктуру Криму безекіпажними катерами з акваторії порту Одеси.
  • Країна-агресор також заявила, що вони начебто були розгорнуті в районі гуманітарного коридору, задіяного для вивезення сільськогосподарської продукції з портів України.