Пряма трансляція на
Останні випуски

Росія готує масштабні військові навчання на 2018 рік

Військові навчання у Росії
Військові навчання у Росії

Особовий склад об'єднань, з'єднань і військових частин ЗС Росії 1 грудня вийде на полігони для вдосконалення бойової підготовки в зимовому періоді нового 2018 навчального року. Загалом на 2018 рік у Росії заплановано близько 8 тисяч навчань різного рівня і масштабу.

Загалом заплановані маневри "Схід-2018", спільні навчання КСОР ОДКБ "Взаємодія-2018", вчення держав ШОС "Мирна місія-2018". Крім того, в рамках підвищення рівня бойової підготовки в серпні 2018 року проводитимуться IV Міжнародні армійські гри. Про це повідомляє ТАСС.

Читайте також: Ситуація у Кремлі достатньо серйозна, – військовий експерт про Путіна і еліту

Відзначається, що в новому навчальному році бойова підготовка буде спрямована на підвищення рівня професійної підготовки всіх категорій військовослужбовців: офіцерів, сержантів і солдат. Особлива увага буде приділятися організації міжвидової підготовки військ, організації взаємодії на полі бою з'єднань і військових частин.

Варто зазначити, що за підсумками 2017 року у Росії було проведено понад 3 тисяч тактичних і командно-штабних навчань, з них 16% навчань носили двосторонній характер.

powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Коментарі