Про це йдеться у заяві руху.

""Правий сектор" усвідомлює усі небезпеки, котрі нині висять над суверенітетом і територіальною цілісністю України. Усі наші сьогоднішні заяви залишаються в силі", - йдеться у повідомленні.

"Правий сектор", посилаючись на власні джерела, повідомляє про провокації, які готує північний сусід.

"За нашою оперативною інформацією, московські палії війни планують проведення провокацій в південних та східних областях України, після чого стане можливим повномасштабне вторгнення окупаційних військ", - йдеться у заяві.

У русі наголосили про мобілізацію.

"Командири загонів "Правого сектору" мають продовжувати мобілізацію і вишкіл власних бійців, чекати наказу і в окремих, критичних ситуаціях, відповідально брати ініціативу у власні руки", - йдеться у повідомленні.

У "Правому секторі" додали, що узгоджують свої дії з РНБО.

Нагадаємо, під час позачергового засідання Рада Федерації Росії підтримала пропозицію президента Володимира Путіна про введення Збройних сил РФ на територію України.

"Правий сектор" у зв’язку з заявою Росії про введення військ в Україну звернувся до кримсько-татарського народу. Рух закликає боротися кримських татар проти російської окупації.

Засідання Ради безпеки Організації Об'єднаних Націй з питання України розпочалося о 21:00.

3 березня відбудеться засідання Ради міністрів закордонних справ Євросоюзу у зв'язку з ситуацією в Україні.

Депутат Держдуми Росії Леонід Слуцький прокоментував ситуацію в Криму. За словами депутата Держдуми введення російських військ в Крим – це абсолютно виправдана реакція російської влади на події в Україні.

Як повідомили в українському МЗС, Україна звернулося до Європейського Союзу, США і НАТО з проханням розглянути всі можливі механізми щодо захисту територіальної цілісності України.

Як повідомив в.о. президента Олександр Турчинов, він дав наказ привести Збройні Сили України у повну бойову готовність.