Пряма трансляція на
Останні випуски

Росія осоромилась з концептом свого "солдата майбутнього"

- Читать новость на русском
Росія вкотре сконфузилась з пропагандистським використанням комп'ютерної гри (ілюстрація)
Росія вкотре сконфузилась з пропагандистським використанням комп'ютерної гри (ілюстрація) / Соцмережі

Нещодавно, віце-прем’єр Росії Дмитро Рогозін у своєму Facebook поділився концептом так званого "російського солдата майбутнього". Щоправда, користувачі соцмереж звернули увагу на цікаву деталь.

Зокрема, юзери зауважили, що представлений дизайн має очевидні спільні риси з дизайном оперативника з комп'ютерної гри Ghost Recon: Future Soldier, реліз якої відбувся у 2012 році.

Росія, армія, майбутнє, зброя
Концепт "російського солдата майбутнього"

Читайте також: Російська армія каже "ні" смартфонам, – ЗМІ

Так, оприлюднений Рогозіном концепт складається з таких елементів спорядження, як шолом із системою зв'язку та обробки інформації, бронекомплект "Пермячка", GPS / ГЛОНАСС комунікатор, маскувальне обладнання та штурмова гвинтівка АК-12.

Натомість поза бійця, зовнішній вигляд спорядження та кольорова гамма концепту чітко нагадують один із бокс-артів вищезазначеного шутеру.

Росія, армія, майбутнє, зброя
"Російський солдат майбутнього" виявився оперативником з гри Ghost Recon: Future Soldier

До слова, замість складного оптичного устаткування, розміщеного на спині бійця з відеогри, у "російського солдата майбутнього" за спиною закріплено ранець для води, запасних магазинів і гранат.

Нагадаємо, на початку листопада 2017 року російське керівництво втрапило у подібний конфуз. Річ у тім, що тоді Міноборони РФ опублікувало "незаперечні підтвердження" того, що США співпрацюють з ІД на Ближньому Сході, але вони у підсумку виявилися кадрами з комп’ютерної гри.

powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Коментарі