Пряма трансляція на
Останні випуски

Російська армія каже "ні" смартфонам, – ЗМІ

- Читать новость на русском
Російським солдатам пропонують смартфони змінити на звичайні кнопкові телефони
Російським солдатам пропонують смартфони змінити на звичайні кнопкові телефони / Соцмережі

Російське Міноборони розглядає варіант із обмеженням експлуатації сучасних засобів стільникового зв'язку в центральному апараті, органах управління і військах (аж до підрозділів).

Як повідомляє російське видання "Коммерсантъ", тобто замість смартфонів, всім військовослужбовцям, в тому числі і керівних ланок, пропонується використовувати найпростіші моделі кнопкових телефонів, які не мають функції фото- і відеозйомки, а також не відстежують геолокацію, однак вміють відправляти СМС і є обладнаними вбудованим ліхтариком.

Читайте також: Армія Росії отримала новітню зброю

Список налічує всього 11 моделей телефонів чотирьох різних виробників (Nokia, TeXet, Alcatel і Samsung).

Це найпростіші кнопкові пристрої. Вони задовольняють декілька основних вимог: використовують стандарти GSM 900/1800 (низка моделей – 900/1800/1900), є обладнаними полікарбонатною кришкою, мають функцію відправки СМС, вбудований будильник, калькулятор, календар, роз'єм для навушників, а деякі – ще й ліхтарик або навіть відсік для другої сім-карти. У рекомендованих Генштабом ЗС РФ моделях телефонів є відсутньою навігація по GPS / GLONASS, а також немає вбудованої фото- або відеокамери,
– підкреслюється у матеріалі.

Також зазначається, керівництво відомства вирішило таким чином боротися з витоками інформації, в тому числі в ЗМІ. Зокрема, за словами співрозмовників ресурсу, Міноборони РФ відчувало проблеми з витоком інформації щодо анексії Криму та щодо операції у Сирії.

Прогнозується, що нові заходи можуть почати діяти вже з 1 березня.

powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Коментарі