Відповідні слова Генсека НАТО Андерса Фог Расмуссена наводить у Твіттері представник Альянсу Оана Лунгеску.

Я можу підтвердити, що ми бачимо нове нарощування російських сил на кордоні з Україною. Мова йде про декілька тисяч додаткових військових,
- заявив Расмуссен.

"Нарощування присутності російських військових на кордоні з Україною є кроком назад, що викликає сильне розчарування", - додав Генсек Альянсу.

Водночас, як передає УНІАН, Расмуссен, виступаючи в Лондоні, заявив, що “Росія розглядає можливість подальшого втручання”.

Якщо вони (російські війська – “24”) розгортаються, щоб закрити кордон і зупинити потік зброї і бойовиків, це було б позитивним кроком. Але це не те, що ми бачимо. Я вважаю це дуже сумним кроком назад,
зазначив Генсек.

У відповідь на питання про те, що робитиме НАТО, якщо Росія порушить кордон з Україною, Расмуссен сказав: "ЄС буде змушений вжити подальші кроки: продовжити більш глибокі економічні санкції, щоб продовжувати ізолювати Росію. НАТО слід зосередитися на більш ефективному захисті та охороні наших союзників".

Нагадємо, голова місії України при НАТО Ігор Долгов розповів, що Україна і союзники по НАТО 25 червня визначать напрямки подальшої співпраці, зважаючи на ескалацію конфлікту з Росією.