Пряма трансляція на
Останні випуски

Росія розгортає дедалі більше сил біля кордону з Україною, – РНБО

- Читать новость на русском
Росія стягує свої військові сили до кордонів України
Росія стягує свої військові сили до кордонів України / Фото з вільних мереж

В Україні залишається загроза широкомасштабної наступальної операції зі сторони Росії, попри значні досягнення українських спецслужб та військових. Так, Росія розгортає поблизу кордону з Україною дедалі більше сил.

Про це заявив заступник секретаря РНБО України Олександр Литвиненко, повідомляє "Укрінформ".

"Чинник російської широкомасштабної операції залишається актуальним. Якщо росіяни не зможуть добитися успіху методом дестабілізаційної кампанії, то вони можуть повернутися до широкомасштабної військової агресії", – сказав Литвиненко.

Читайте також: Аваков озвучив кількість бойовиків на Донбасі

Заступник глави РНБО наголосив на тому, що військове командування Росії розгортає дедалі більше сил та засобів поблизу кордону з Україною.

"І тут слід сказати про дві нові розгорнуті армії – 8 армію та 20 загальновійськову армію. Тут слід сказати про три нові створені дивізії – 150, 3, 144, а також дивізію, яка створюється в Ханкалі на Кавказі", – розповів Литвиненко.

Тут слід сказати про швидке переозброєння повітряних армій Південного і Західного округів, куди надходять нові літаки. Тут слід сказати про стрімке розгортання угруповання в окупованому українському Криму,
– додав заступник глави РНБО.

Він також наголосив, що попри збитки від західних санкції проти Росії, цій країні вистачає грошей на модернізацію та розгортання підрозділів біля кордонів України.

"Грошей на модернізацію та розгортання підрозділів біля кордонів України у росіян багато. І те, що це робиться на системній основі, довели навчання "Захід-2017", – зазначив Литвиненко.

powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Коментарі