За кілька годин до голосування в Радбезі ООН прокремлівський телеканал Lifenews висунув нову теорію про причини катастрофи малайзійського лайнера, що суперечить всім попереднім версіям, йдеться в матеріалі Юліана Рьопке.

Згідно з цією теорією, 17 липня 2014 року на борту Boeing-777 вибухнула бомба.

"Я практично впевнений, що літак був знищений зсередини і це була спецоперація", — заявив експерт федерального інформаційного центру "Аналітика та безпека" Сергій Соколов.

Як доказ "рупор Кремля" навів розшифровки переговорів, які досі нібито "трималися у секреті". На них звучать голоси пілота бойового літака Су-27, який супроводжував лайнер, з наземною станцією.

На великому спалах! Спостерігаю спалах! — Не зрозумів, повтори. — На великому спалах... вибух! Ракета? — Ні, не бачив сторонніх. Можливо, вибух на борту. — Вибух на борту? З землі? Підтвердіть! — Ні, попадання не бачив. Він сам вибухнув,
— видання наводить цитати розшифровки так званих "переговорів".

Наведені докази не витримують жодної критики, оскільки інтернет-користувачі вже виявили, що Lifenews взяв розмову з сумнівного російського інтернет-аукціону, де його виставляють за 2,6 млн доларів.

І досі незрозуміло, якій державі належав Су-27, що нібито супроводжував МН17, бо раніше про нього не було нічого відомо.

Нагадаємо, 29 липня під час засідання Ради безпеки ООН Росія ветувала створення трибуналу щодо збитого Boeing-777.