Про це повідомляють РИА Новости.

"Вважаємо, що цих людей потрібно якнайшвидше звільнити. Росія як член ОБСЄ буде вживати в цій справі всі можливі кроки", - сказав Келін.

За його словами, "якщо їх затримали, то це не сприятиме розрядці напруженості на місці, деескалації конфлікту це не допоможе".

При цьому він заявив, що російській стороні не відомі обставини аварії і місцезнаходження групи. Він зазначив, що відповідальність за безпеку місії несе Україна.

Нагадаємо, вчора вдень слов’янські бойовики на в’їзді до міста захопили автобус із 13-ма людьми і утримують їх як заручників. Спершу МВС повідомило, що серед них - 7 представників ОБСЄ, 5 представників Збройних Сил України та водій транспортного засобу. Проте згодом стало відомо, що люди, яких захопили в автобусі біля Слов'янська, не мають відношення до спостерігачів ОБСЄ. Натомість, стало відомо, що затримані – представники військової верифікаційної місії.

"Народний мер" Слов'янська В'ячеслав Пономарьов заявив, що "ополченці" затримали 12 осіб, яких підозрюють у шпигунстві.

Сили так званої "самооборони Донбасу" не виключають обміну затриманих напередодні офіцерів Генштабу України на своїх соратників.