Про це повідомляє російське видання РИА Новости.

Читайте також: Ердоган, Путін і Рухані озвучили плани щодо Сирії

Волонтерська організація "Білі каски", заявила про те, що в Думі сирійськими збройними силами була скинута бомба з хлором. Юрій Євтушенко спростовує цю інформацію.

За словами Євтушенка, 8 квітня починається операція з виведення з сирійського міста Дума непримиренних бойовиків угруповання "Джейш аль-Іслам". Він зазначив, що ряд західних країн здійснює заходи щодо зриву даної операції, використовуючи тему застосування урядовими силами Сирії хімічної зброї.

"Рішуче спростовуємо цю інформацію і заявляємо про готовність після звільнення міста Дума від бойовиків негайно направити російських фахівців радіаційного, хімічного та біологічного захисту для збору даних, які підтвердять сфабрикований характер цих заяв", – заявив Євтушенко.

Нагадаємо, 8 квітня у Сирії у місті Дума 70 людей померли жахливою смертю через хімічну атаку. Волонтерська рятувальна організація "Білі каски" розмістила у Twitter фото і відео із загиблими. В уряді США наголосили, що Росія зі своєю "непохитною підтримкою" уряду Сирії зрештою нестиме відповідальність за ймовірні напади.