Про це інформує місцеве видання "Кримінформ" з посиланням на генерального директора підприємства "Кримські морські порти" Олексія Волкова.

Читайте також: Скільки військових РФ перебуває в окупованому Криму: вражаюча цифра

Всі пороми стоять. Ні пішоходів, ні легкового транспорту, ні автобусів – нічого немає. Немає жодної вантажівки, тому поромна переправа зупинена,
– повідомив чиновник.

За словами Волкова, займаються транспортуванням небезпечних вантажів тільки на лінії "порт Кавказ – Рибний порт". Морським шляхом до анексованого Криму в основному перевозять бензовози з паливом для автозаправних станцій на півострові, оскільки рух такого транспорту по Кримському мосту поки не узгоджений.

Наразі власники поромів шукають вихід із ситуації, яка склалася.

Нагадаємо, 1 жовтня Росія запустила вантажний рух по Кримському мосту, який сполучає окупований півострів із країною-агресором. За перші вісім годин після відкриття по переправі проїхали 706 вантажних автомобілів.

Що таке "Кримський (Керченський) міст"?Росія збудувала міст через Керченську протоку, який з'єднує Таманський півострів (Краснодарський край РФ) із Керченським півостровом (окупований Крим). Його протяжність складає 19 кілометрів.