Про це заявив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Вадим Скібіцький, в ефірі телеканалу ATR.

Читайте також: Скільки грошей Росія "вливає" в Крим: відомі нові цифри

Так, за даними розвідки, Росія нарощує на півострові систему протиповітряної оборони, корабельного складу Чорноморського флоту та збільшує чисельність окупаційних військ.

Cьогодні на території окупованого Криму перебувають приблизно 32 тисяч військових Збройних сил Російської Федерації. Протиповітряна оборона була посилена новітніми комплексами "С-300", "С-400" та "Панцир-С1". На територію Криму зайшли додаткові підрозділи військово-морського флоту РФ. Збільшилася чисельність підводних човнів, бойових кораблів і бойової авіації. Таким чином, вживаються заходи щодо подальшої мілітаризації півострова,
– заявив Скібіцький.

Зауважимо, до складу бойових кораблів ВМС України входять: фрегат "Гетьман Сагайдачний", корвет "Вінниця", 11 артилерійських катерів, 3 десантні катери, рейдовий тральщик "Генічеськ".

При цьому 10 кораблів залишаються захопленими Росією.

Є також 21 судно морського забезпечення (ще 8 – захоплені Росією).

Будуються та готуються до здачі ще 11 кораблів різного призначення.

Але у випадку силового конфлікту сьогодні – Україна не зможе ефективно протистояти Росії на морі. Читайте про це у статті "Кофлікт на Азовському морі: чи має Україна шанс".

Нагадаємо, раніше перший заступник постійного представника Президента України в Автономній Республіці Крим Ізет Гданов розповів, що Росія завезла до окупованого Криму від 500 тисяч до 1 мільйону своїх громадян.