Таку думку на своїй сторінці у Facebook висловив нардеп України, керівник "Інформаційного спротиву" Дмитро Тимчук.

"У соцмережах деякими коментаторами розганяється критика візиту Президента України в США. Не зовсім зрозумілий сенс критики. Напевно, хтось сподівався, що нас в ту ж секунду візьмуть в НАТО і подарують авіаносець? А якщо не подарували, то і їхати не варто?", – мовиться у повідомленні нардепа.

Читайте також: Візит Порошенка до Трампа зобразили в дотепній карикатурі

Тимчук наголошує на тому, що Порошенко в ході робочого візиту, крім спілкування з главою Білого дому, переговорив практично з усім військово-політичним керівництвом США.

З віце-президентом, держсекретарем і міністром оборони були повноцінні зустрічі з обговоренням деталей. Що вкрай важливо для вибудовування відносин з американською адміністрацією. Саме тому росіян і рве істерика від цього візиту,
– зазначив нардеп.

Він додав, що про те, наскільки ефективними виявляться ці зустрічі стане зрозуміло в найближчі місяці. А оцінювати підсумки переговорів по фотографіях є не надто продуктивним заняттям.

"Публічний акцент – що абсолютно виправдано – був зроблений на звільненні наших заручників, яких утримують терористи на Донбасі і в Росії. Якщо американська сторона вважатиме за можливе в цьому допомогти – вже великий плюс", – резюмував політик.

Нагадаємо, 20 червня Президент України Петро Порошенко зустрівся з президентом США Дональдом Трампом. За словами Порошенка, Україна отримала тверду підтримку зі сторони США, підтримку і щодо суверенітету, територіальної цілісності; в тому числі й щодо реформ в Україні.