Російські загарбники хапаються за першу можливість, яка допоможе їм поранитися. Про це повідомляють у ранковому зведенні Генерального штабу 5 липня.

Зверніть увагу Вибухи у Харкові та Дніпрі, втрати ворога на Півдні: основне за 132 день війни

Окупанти вдаються до самоскалічень

Російські окупанти деморалізовані та вишукують будь-яку можливість отримати легкі поранення. Вдаються до самоскалічень та різноманітних симуляцій поганого здоров’я. Тільки, щоб живими повернутись до російської федерації,
– мовиться в повідомлені.

Загарбники не дарма вдаються до таких дій, адже вони зазнають численних втрат. Адже українська авіація та ракетно-артилерійські підрозділи продовжують гатити по складах ворога і скупченнях загарбників. Часто це відбувається, зокрема, на Херсонщині.

Ситуація в гарячих точках фронту

  • На Слов'янському напрямку росіяни атакували район Краснопілля, Первомайського, Нової Миколаївки, Богородичного, Адамівки, Долини, Мазанки, Дібрівного, Чепеля та Мосьпанового. Біля Долини ЗСУ успішно зупинили штурм окупантів.
  • На Донецькому напрямку ворог намагається повністю захопити Луганську область.
  • На Краматорському напрямку загарбники обстрілювали із ствольної артилерії райони Білогорівки і Верхньокам'янського. Завдали авіаудару біля Слов'янська та Званівки.
  • На Бахмутському напрямку окупанти штурмують напрямок Новолуганського, бойові дії тривають. Вони атакували зі ствольної артилерії райони Кодеми, Новолуганського, Покровського, Берестового, Спірного, Івано-Дар’ївки. Також ворог завдав авіаударів неподалік Соледара, Спірного, Покровського та Шумів. Агресор відновив штурм біля Спірного. Він має частковий успіх, але бої ще тривають.
  • На Авдіївському, Курахівському, Новопавлівському напрямках російські окупанти обстрілюють позиції українських військ. Вони вдарили авіацією по Авдіївці.

Вас може зацікавити – Зеленський звернувся до українців увечері 4 липня: відео