Заступниця міністра оборони Ганна Маляр в ефірі одного з телеканалів розповіла, що в робочих поїздках відвідує деокуповані території. Вона вивчає, чому російські окупанти поводяться так ганебно та цинічно, передає 24 канал.

Читайте також "З людьми щось трапляється, не завжди зрозуміло що": Міноборони про Герасимова

Сплять, їдять і ходять у туалет в одному місці

За словами Маляр, коли Північ була окупованою, то російські солдати були певний час в одному, а потім в іншому місці. Їй стало цікаво подивитись на помешкання загарбників та їхній побут, щоб проаналізувати поведінку.

Було цікаво зрозуміти, що ними рухає, чому чіпають жінок і дітей. Адже їхнє завдання – захопити, а мирні люди тут ні до чого. Подивилась їхні речі, які вони залишили, побут. Вони не тільки до жінок і дітей так по-звірськи ставляться. Від побаченого я зрозуміла, що вони й один до одного так ставляться, і до себе. Мене вразило, що в них все разом: місце, де сплять, їдять, вбиральня. Як для людини в 21 століття це дико звучить,
– каже Маляр.

Вона виявила, що російські окупанти навіть забирали собі жіночу білизну.

Сексуальне насилля росіян

Маляр намагалася зрозуміти з того, що побачила, чому вони так масово ґвалтували українських жінок, дівчат, дітей та чоловіків. За її словами, у них абсолютно схиблена свідомість з порушенням статевих потягів.

Була в одному з сіл на Чернігівщині, де вони захопили людей, серед яких були жінки та діти. Їх закрили в підвалі і місяць там тримали. Аналізуючи ці знущання з них, то вони нічого нового не вигадали з часів Другої світової. Це абсолютно схиблені та деградовані, дикі люди. Є в них ознаки вживання спеціальних лікарських засобів, тобто вони себе надихали ще й певними хімічними речовинами,
– каже заступниця міністра оборони.

Вона припускає: щоб їх довести до такого стану деградації, Путін, очевидно, роками працював, щоб зробити так звану "отрицательную селекцию". Він відібрав найогидніших людей, щоб вони потім сюди наступали.

Росіян зрозуміти неможливо

Маляр у цьому сенсі протиставила українців та росіян як націю. За її словами, зрозуміти їх неможливо. Ми ж готові померти заради свободи.

"Ми така нація, що не будемо принижуватися. Чому вони цього не прорахували – для мене загадка. Можливо, це результат їхнього розвалу й корупції. Адже в радянські часи всі тюрми аж до 1991 року були забиті українськими дисидентами. Вони добре знали, що ми ніколи не корилися системі", – запевняє вона.

Маляр переконана, що потерпати й при цьому не коритися системі – це національна риса українців.

Останні новини про звірства росіян на Київщині

  • Новини з деокупованих територій Півночі жахають все більше. На Київщині нещодавно знайшли ще одну нову братську могилу на позиціях, де перебували росіяни. Там же й катували мирних українців. Скільки саме людей в ній – поки невідомо.
  • Офісу генпрокурора вже вдалося встановити особу першого підозрюваного у звірствах, які російська армія чинила в Бучі. Саме це місто стало одним із символів розправи росіян над українцями. Повідомлення про підозру оголосили росгвардійцю Сергію Колоцею.
  • Загалом СБУ, за даними на 2 травня, змогла вже встановити особи майже 900 окупантів, які чинили злочини проти мирного населення на Київщині.

Маляр порахувала кількість ракет в Росії, які ще залишились: дивіться відео