Загалом на Бахмутському напрямку окупанти ведуть наступ на Золоте та Вовчоярівку. Про це повідомляють у ранковому зведенні Генерального штабу 23 червня.

Коротко про головне Військова операція ЗСУ на Зміїному та план Маршалла для України: основне за 120 день війни

Росіяни хочуть контролювати трасу Бахмут – Лисичанськ

Намагаються заволодіти панівними висотами в районі Берестового з метою встановлення контролю над трасою Бахмут – Лисичанськ,
– мовиться в повідомленні.

Щоб посилити своє угруповання, ворог перекинув до однієї батальйонної тактичної групи зі складу Центрального військового округу в район Новотошківського.

На Краматорському, Авдіївському та Курахівському та Новопавлівському напрямках активних ворожих дій не зафіксовано. Були лише демонстративні обстріли.

Ситуація на інших напрямках: коротко

  • На Волинському та Поліському напрямках у Гомельській області триватиме навчання білоруських військ з 22 червня до 1 липня 2022 року. Основна увага зосереджена на веденні диверсійно-розвідувальної діяльності.
  • На Сіверському напрямку окупанти досі перебувають у прикордонних районах Брянської та Курської областей. Ворог утримує до трьох батальйонних тактичних груп зі складу, вдосконалює оборонні позиції біля Тьоткіного Курської області. Агресор обстрілює позиції ЗСУ в прикордонних районах Сумської області.
  • На Харківському напрямку росіяни проводять повітряну розвідку в районах Байрака та Рубіжного.
  • На Слов'янському напрямку ворог хоче відновити наступ у напрямках Ізюм – Барвінкове та Ізюм – Слов'янськ. До Ізюма росіяни перемістили до двох танкових підрозділів. Окупанти планують застосувати важкі вогнеметні системи.
  • На Донецькому напрямку загарбники намагаються повністю захопити Сєвєродонецьк, наступають на Лисичанськ.
  • На Сєвєродонецькому напрямку росіяни захопили Лоскутівку та Рай-Олександрівку. Також вони намагаються загарбати Сиротине. Росіяни готуються до форсування річки Сіверський Донець.
  • На Південнобузькому напрямку окупанти намагаються стримати контрнаступ ЗСУ в Херсонській та Миколаївській областях.
  • На Миколаївському напрямку ворог розгорнув артилерійські підрозділи. Існує загроза штурму в напрямках Киселівка – Посад-Покровське та Олександрівка – Лупареве, щоб повністю захопити Херсонщину.
  • На Криворізькому напрямку агресор вдосконалює позиції.

Вас може зацікавити – Зеленський звернувся до українців 22 червня увечері: відео