У Генштабі ЗСУ повідомили останню інформацію щодо міста. Бої тривають в районі "Азовсталі".

До теми Найтрагічніша ситуація на "Азовсталі", – Арестович заявив, що Росія використовує всі сили

На Маріупольському напрямку загарбники продовжували вогневий вплив та бойові дії в районі “Азовсталі”. Ворог завдавав авіаційних ударів по визначених об'єктах цивільної інфраструктури,
– кажуть там.

Також російські окупанти проводили штурм у напрямку населеного пункту Времівка. Втім, зазнали втрат та відійшли на позиції, які завдали раніше.

Останнє про ситуацію в Маріуполі

  • Радник глави Офісу Президента Олексій Арестович заявив, що українські військові перебувають ще у чотирьох місцях у Маріуполі, а не тільки на "Азовсталі", як сказав міністр оборони Росії Сергій Шойгу. Він звітував Путіну, що місто нібито вони захопили, хоча це не правда.
  • Водночас у підвалах "Азовсталі" разом із військовими перебувають цивільні. ООН повинна забезпечити гуманітарний коридор з Маріуполя, який вже майже 2 місяці перебуває в облозі. Саме це питання треба порушити в Москві під час візиту генсека Антоніу Гутерріша.
  • Також віцепрем'єр-міністерка Ірина Верещук заявила, що за 2 місяці повномасштабної війни з блокадного Маріуполя окупанти депортували вже майже 200 тисяч місцевих мешканців. Їх відправляють до таборів.

Вас може зацікавити думка, коли зупиниться наступ росіян: дивіться відео