Детальніше про ситуацію в регіоні повідомив глава ОВА Олег Синєгубов. О 03:04 він опублікував допис, у якому озвучив перші деталі про наслідки ракетного удару по Харківській області.

Це цікаво Слідами Сталіна: за що в Росії садять фізиків у справі про "гіперзвук" і до чого тут "Кинджали"

Ворог знищив готель

За словами Олега Синєгубова, російські військові завдали ударів по Золочеву, що у Богодухівському районі.

Відомо, що внаслідок цього зруйнований триповерховий готель. Попередньо, під завалами перебуває людина. Ще трьох вдалося врятувати. Мовиться про двох жінок і чоловіка.

За наявною інформацією, також зафіксоване загоряння фасаду магазину. Глава ОВА зазначив, що ліквідація наслідків ударів триває.

Звернімо увагу, що повітряну тривогу на Харківщині оголосили о 02:05. А відбій повітряної тривоги був о 02:50. У ту ж хвилину, коли сирени сповіщали про загрозу, моніторингові канали писали про виходи балістики. Ймовірно, ворог знову бив з Бєлгородської області, адже там місцеві канали повідомляли про так звану роботу російських військових.

О 02:22 начальник Харківського гарнізону Сергій Мельник, відомий багатьом завдяки телеграм-каналу "Генерал Марсель", сповістив про повторні запуски ракет. Він закликав мешканців регіону не ігнорувати повітряну тривогу та перебувати в укриттях.