Внаслідок атаки постраждалих немає. Повідомляють, що люди, які перебували на території аеродрому, встигли сховатись.

Зверніть увагу Це жах, скрізь діри, – житель Харкова розповів, як у 50 років став безпритульним через Росію

Проте два пошкоджених ангари були зруйновані повністю, а разом з ними і вся авіаційна техніка, а це – легкі спортивні і тренувальні літаки,
– йдеться в повідомленні.

Керівник Харківського аероклубу Сергій Філатов зауважив, що, публікуючи фото з наслідками попереднього нападу, сподівався, що ворог побачить, що жодної військової техніки на аеродромі не було і немає. Однак це не зупинило ворога атакувати аеродром втретє.

Найстаріший ангар повністю зруйновано

Відтак росіяни зруйнували найбільший і найстаріший ангар, побудований у 60-х роках минулого століття.

Ангару, який розташований поруч, також більше немає. Літаки, які підіймалися в небо в ознайомлювальні, туристичні та навчальні польоти, використовувалися приватними пілотами для повітряних мандрів, знищені,
– додали у пресслужбі аеродрому.

Аероклуб вкотре наголосив, що на території аеродрому жодних військових літаків або гелікоптерів, чи іншої військової техніки немає і не було.

Наслідки обстрілу: ангар повністю зруйновано / Фото Харківський аероклуб

Коротко про ситуацію на Харківщині

  • Харківська область залишається важливим плацдармом для наступу російської армії. Ворог обстрілює міста та села в цьому регіоні та планує подальші наступи.
  • Внаслідок російських обстрілів за добу 2 червня на Харківщині загинула одна людина, а ще 7 – постраждали. Крім того, окупанти пошкодили житлові будинки, автомобілі, господарчі споруди та ангар із зерном.
  • За даними Генштабу, на Харківському напрямку ворог намагається утримати займані рубежі та не допустити просування підрозділів Сил оборони.
  • Водночас російська армія просунулась на південний схід від Ізюма, захопивши населений пункт Пасіка і повернувши під свій контроль Довгеньке.

Більше про це Штурм Сєвєродонецька та спроби оточити ЗСУ на Сході: карта бойових дій станом на 5 червня

Зверніть увагу – біля Ізюма знищено майже всю 35 армію Росії: дивіться відео