Безліч будівель не підлягають відновленню – люди залишилися без житла та майна. Про те, що відбувалося у Харкові у найбільш запеклі дні війни та як місто виглядає зараз – ексклюзивно сайту 24 каналу розповів житель Північної Салтівки.

Читайте Ламали стільці, щоб робити шини, виносили людей на дверях, – лікар про жахливі обстріли Харкова

"Куди сюди повертатися і що тут буде?"

Перші випадки руйнувань в районі трапилися 25 лютого. Місцевий мешканець Володимир вперше з початку повномасштабного вторгнення Росії відвідав власну домівку, щоб забрати речі, які уціліли. Чоловік розповів, що вікон ніде немає, рами повилітали.

Це просто жах. Це вже все. Я думаю, що цей дім ніхто вже відновлювати не буде – скрізь діри. Куди сюди повертатися і що тут буде? Довкола будинки в такому ж стані. Став безпритульним в 50 років. Жити нема де. Працював у Харкові. Роботи також немає,
– зауважив Володимир.

Північна Салтівка, Харків / Фото Аліни Туришин, 24 канал:

Останні новини з Харкова:

  • У лавах російських окупантів на Харківському напрямку почалися масові бунти: цілі підрозділи відмовляються йти у наступ. Очевидно, що це вже не перший випадок.
  • Російські окупанти сильно обстріляли Харків 26 травня. Відомо, що вони гатили з "Піонів", дальність стрільби яких становить аж 47 кілометрів.
  • У Харківській області зенітники 95-та окремої десантно-штурмової бригади знищили ще один російський ударний вертоліт Ка-52.

Також актуально – Окупанти завдали ракетного удару по казармах на Дніпропетровщині: дивіться відео