Абсолютні рекорди

За кількістю знищеної за липень ствольної артилерії росіян зовсім трошки не вистачило до абсолютного рекорду. Показник склав 677 одиниць і став другим за весь період повномасштабного вторгнення.

Читайте також Явка з повинною: про що Львова-Бєлова написала у щорічному звіті

Загалом темпи винесення російської артилерії наближають момент гострої кризи компенсації.

Кількість знищених РСЗВ продемонструвала абсолютний рекорд. Зумовлено це було так само тим, що окупанти через втрату в ствольній артилерії були змушені стягувати РСЗВ ближче до лінії бойових зіткнень, але після різкого стрибка втрат відмовилися від цієї витівки.

Втрати у ППО також показали за липень абсолютний рекорд, і це не дивно. Зачистка тилової зони від ППО зараз не менш пріоритетна, ніж зачистка артилерії. При цьому компенсація ППО є проблематичнішим процесом, а втрата кожної одиниці, за нинішніх умов, непоправна.

Знищення автотранспорту хоч і не показало якогось рекорду, але збереглося на дуже високому рівні. Це говорить про стабільність вогневого впливу на логістику і не тільки. Насамперед тому, що забезпечення польової артилерії БК здійснюється зараз саме з коліс.

Зауважте Як світ схвалюватиме гарантії безпеки для України

Третій місяць поспіль, починаючи з травня, встановлюється абсолютний рекорд зі знищення спецтехніки. Це чинить серйозний тиск на компенсаційні процеси, не кажучи вже про всі супутні проблеми в самій зоні БД.

Отож 3 місяці підвищеного навантаження на компенсаційні процеси в межах рекордно знищуваної техніки, а також логістичних проблем, призводять до втрати боєздатності окупантів на певних плацдармах. Який порветься першим?