Як повідомили низка російських ЗМІ, у збройних силах Росії тривають планові заходи зимового періоду навчання військ.

Важливо У США пропонують виділити екстрену допомогу Україні в разі вторгнення Росії

Наголошується, що перевірка проводиться у межах підготовки до проведення стратегічних командно-штабних навчань Схід-2022. У російському оборонному відомстві наголосили, що військові мають відпрацювати широкий спектр завдань щодо організації всебічного виконання вправ з предметів бойової підготовки з проведенням тактичних навчань та бойових стрільб на віддалених полігонах.

Особливу увагу у межах перевірки бойової готовності у Східному військовому окрузі приділятимуть можливості перевезення військ в установлений термін.

У Росії почалася перевірка боєготовності військ: дивіться відео

Це далеко не перші навчання

Раніше повідомлялося, що у Західному військовому окрузі Росії стартували масштабні військові навчання у:

  • Воронезькій,
  • Білгородській,
  • Брянській,
  • Смоленській областях.

Також ЗМІ писали, що Росія перекидає війська на захід. На залізничних платформах помітили вантажівки, танки, БМП, реактивні системи залпового вогню "Град" та "Ураган".

У США кажуть, що Росія може піти на ескалацію

Раніше представник США в ОБСЄ закликав готуватися до ескалації з боку Росії. Майкл Карпентер наголосив, що у такому випадку Москві загрожують серйозні санкції. Посадовець зазначив, що хоч Вашингтон й надає перевагу дипломатичним перемовинам, ситуація може розвиватися по-різному.

Він констатував, що Кремль продовжує скупчувати свої сили біля кордонів України. За його словами, мовиться про десятки тисяч військових.

Вашингтон готує санкції проти Путіна: дивіться відео