Про це мовиться у новому звіті аналітиків Інституту вивчення війни. У ньому припускається, що окупанти могли підпорядкувати одну з бригад "51-й армії", яку, ймовірно, відродили з часів Другої світової війни.

Цікаво У Росії визнали детонацію боєприпасів у Воронезькій області: жителям заборонили покидати домівки

Росія сформувала нову "армію"

У звіті аналітики ISW зауважують, що нині в російській армії проходять масштабні реформи. Зокрема, окупанти створюють нові загальновійськові об'єднання армійського рівня.

Про це також заявляв і речник оперативно-тактичного угруповання військ "Харків" Юрій Повх. Так, днями раніше він заявляв, що на Харківський напрямок окупанти можуть перекинути "9 мотострілецьку бригаду 51-ї армії". Як наголошують аналітики, "51-ша армія" може бути індикатором того, що Кремль сформував ще одну загальновійськову армію для розгортання її у війні з Україною.

Окрім того, про розгортання нової бригади заявляв і речник ОСУВ "Хортиця" Назар Волошин. Він стверджував, що російські війська планують перекинути частини 155-ї бригади морської піхоти (Тихоокеанський флот) та "9-ї мотострілецької бригади 51-ї армії" на Харківський напрямок. До таких дій Росія вдається через важкі втрати особового складу.

В ISW зауважують, що окупанти, можливо, підпорядкували 9-ту мотострілецьку бригаду відродженій ще з часів Другої світової війни "51-ій армії".