Як пише Reuters, очікується, що представники Великобританії, Франції та Німеччини намагатимуться переконати інших учасників ЄС засудити дії Росії.

Ми пропонуємо запровадити додаткові санкції щодо Росії, заходи для притягнення винних у скоєнні військових злочинів у Міжнародний кримінальний суд,
– заявив міністр закордонних справ Великобританії Борис Джонсон.

Планується, що вже у четвер в ЄС можуть розширити санкційний список проти сирійців та росіян через війну у Сирії. Так, за даними Reuters, в нього можуть потрапити ще 12 громадян РФ, яким заборонять поїздки в Євросоюз, а їх активи заморозять.

Причиною для таких різких кроків зі сторони Євросоюзу є різке погіршення ситуації з авіабомбардуваннями міста Алеппо, в якому заручниками режиму Асада і його союзників стали понад 275 тисяч мирних мешканців. Окрім того, ЄС звинувачує Росію у нападі на гуманітарний конвой ООН.

Читайте також: Меркель планує посилити санкції проти Росії

Проте в Євросоюзі є внутрішній спротив щодо можливих санкцій проти Росії. Мова йде про уряди Греції, Кіпру та Угорщини, які "не бажають розлютити Кремль розмовами про нові санкції". Адже рішення про нові заходи проти Росії мають підтримати уряди усіх 28 країн євроспільноти.

Читайте також: Путін розпачливо зізнався, що санкції таки шкодять Росії