У такий спосіб Росія хоче досягнути припинення або зменшення допомоги Україні з боку Заходу. Таку думку 24 Каналу озвучив ексспівробітник СБУ Іван Ступак.

До теми Після невдалої атаки Росії на Хмельницьку АЕС у Лаврова вигадали "ядерний тероризм" у Курську

Росія хоче, щоб Захід не допомагав Україні

Іван Ступак підкреслив, що такі заяви росіян – це частина ІПСО. Росія хоче позбавити або хоча б зменшити допомогу Україні з боку Заходу. Ворог намагається прив’язати нашу країну до терміну "тероризм".

Україну намагаються "прив'язати" до "ядерного тероризму", щоб у світі вважали, що українці намагаються бомбардувати безпілотниками російські атомно-енергетичні об'єкти, що Україна – нібито "ядерний терорист". У такий спосіб хочуть змусити Захід відмовитись від підтримки України або зменшити її,
– пояснив він.

Як наголосив ексспівробітник СБУ, Україна ніколи б не запустила безпілотник на атомний об’єкт на території Росії. На слова Марії Захарової точно не варто зважати, бо вона відпрацьовує кремлівську пропаганду.

"Навіть якби цей безпілотник впав, то він не пошкодив би укріплення, бо це серйозні інженерні споруди, які захищені. Ті 10 кілограмів вибухівки, які несе дрон, не можуть пошкодити цей об'єкт", – зазначив Ступак.

Ступак про брехню Росії: дивіться відео

Росія звинуватила Україну у "ядерному тероризмі"

  • Представниця російського МЗС Марія Захорова заявила, що Україна нібито атакувала Курську АЕС ударними безпілотниками ввечері 26 жовтня. За її словами, один з дронів буцімто "врізався у склад ядерних відходів Курської АЕС, пошкодивши його стіни", а два інших БпЛА начебто "впали на комплекс адміністративних будівель станції".
  • Захарова сказала, що у дронах нібито застосовувалися компоненти, які були "поставлені західними країнами". Вона додала, що Україна буцімто вдалась до "ядерного тероризму" зі згоди вигаданих "західних кураторів".
  • Зауважимо, що вночі 25 жовтня окупанти випустили "Шахеди" на Україну, зокрема, на Хмельницьку область. Українські захисники збили усі 11 ворожих дронів, однак при падінні вони пошкодили багато будинків.
  • Президент України Володимир Зеленський заявив, що тієї ночі ворог намагався атакувати безпілотниками Хмельницьку АЕС, на території станції повибивало вікна.