Протести в Білорусі тривають уже 6-й день і у країні діє міліцейське свавілля: саджають у СІЗО мирних людей, б'ють їх. Попри це Скабєєва вважає, що все влада робить правильно, передає 24 канал.

Зверніть увагу Леонід Кравчук дав інтерв'ю російській пропагандистці Скабєєвій

А саме, вона похвалила роботу білоруського ОМОНу – вважає їх хорошими хлопцями. А їхню роботу, себто жорстокість над людьми, – ефективною.

Не забула також у своєму інформаційному потоці і згадати війну в Україні, яку вона чомусь називає не війною, а Майданом.

Коли сварять білоруський ОМОН за те, що він проявляє жорстокість, зверніть увагу: в Києві розігнати не змогли, і Майдан почався і не закінчується вже 6-й рік поспіль. А тут протести припинили практично за 3 дні, значить, схема працює,
– висловилась Скабєва.

Здається, у Росії все настільки добре, що тільки про Україну й Білорусь треба згадувати лише в прайм-таймах.

Дивіться відео, як Скабєєва висловилась про Білорусь та Україну:

Що відомо про протести в Білорусі

  • 9 серпня у Білорусі пройшли президентські вибори, де Лукашенко нібито набрав 80% голосів. Його головна конкурентка Світлана Тихановська, попри величезну підтримку народу, за офіційними даними набрала лише 10%.
  • Тихановська під тиском білоруської влади була змушена виїхати до Литви.
  • Незадоволені виборці вийшли на мирні демонстрації по всій країні, але основний епіцентр подій був зосереджений у Мінську.
  • Мирні мітинги перетворились на сутички із силовиками. ОМОНівці застосовували агресію проти громадян: били, стріляли по них та затримували. Загалом є близько 7 тисяч затриманих, місць у СІЗО Білорусі вже немає.
  • Сотні білорусів поранені, кілька людей загинули. Мітинги тривають дотепер.