Пряма трансляція на
Останні випуски

Російська опозиціонерка назвала причину, чому Керченський міст побудують ще не скоро

- Читать новость на русском
Побудова Керченського моста може затягнутися через фінансове питання
Побудова Керченського моста може затягнутися через фінансове питання / Фото з відкритих джерел

На будівництво Керченського мосту в окупованому Криму йдуть великі гроші, які осідають у найближчого оточення президента Росії Володимира Путіна, тому добудують його ще не скоро.

Таку думку висловила російський опозиційний політик Ольга Курносова в коментарі "Обозревателю".

Читайте також: Окупанти похвалилися здобутками за два роки будівництва "Керченського мосту"

"Якщо згадати, як будували в Петербурзі стадіон для Чемпіонату світу з футболу, і як його первісна бюджетна вартість збільшилася в 5 або 6 разів, то, я думаю, що та ж доля очікує Керченський міст. Зараз будуть всякі вишукування з приводу того, що з ним можна зробити далі, відповідно буде новий бюджет для коригування", – розповіла опозиціонерка.

Курносова зазначила, що величезна частина грошей на зведення мосту осідає у найближчого оточення Путіна, що наводить на думку про те, що будівництво може продовжуватися протягом багатьох років.

Вони його будуть добудовувати. А ось скільки його будуть добудовувати, і чи добудують – це велике питання. І що станеться раніше – кінець Путіна або добудова Керченського моста, на це питання відповісти поки складно,
– підсумувала політик.

Що таке Керченський міст? Росія будує міст через Керченську протоку, який має з'єднати Таманський півострів (Краснодарський край Росії) з Керченським півостровом (окупований Крим). Після анексії Криму питання будівництва мосту набуло особливо великої ваги для Росії. Його планують звести до кінця 2018 року.

powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Коментарі