Журналіст із Донецька Денис Казанський у своєму Facebook розповів трохи більше про звільнену шеф-редакторку "Інтера".

Навесні 2014 року Столярова готувала в Україні пропагандистські сюжети для російських телеканалів, займалася розпалюванням ненависті і ворожнечі. За аналогічну діяльність був закритий в'їзд в країну Грему Філіпсу, репортерам "Першого каналу", Lifenews та інших ресурсів, які займалися пропагандою. Чому Столярова, яка займалася тим же самим, продовжує перебувати в нашій країні?
— риторично питає Казанський.

На Youtube-каналі Столярової досі є фрагменти постановочних сюжетів, які вона знімала для російського телебачення на початку війни на Донбасі.

"Ось, наприклад, зйомка постановочного сюжету в Донецьку, де Столярова вказує сепаратисту, що говорити в камеру. Після цього сепаратист несе нісенітницю, про Турчинова, який підписав договір з НАТО, щоб захопити Україну. Саме такою хе*нею навесні 2014 року годувало телеглядачів російське ТБ для того, щоб сильніше розпалити пожежу війни і поставити під рушницю побільше бойовиків", — написав Казанський, додавши посилання на відео.

Ще до анексії Росією Криму у 2014 році Столярова писала, що для неї півострів завжди був Росією.

Вона не приховувала своєї симпатії до сепаратистів.

Російський телеканал РЕН ТВ навіть присвятив їй цілу пропагандистську програму.

Нагадаємо, 24 лютого стало відомо, що громадянку Росії, креативного продюсера підсумкової програми новин на "Інтері" Марію Столярову звільнили після того, як вона вилаялася у прямому ефірі під час сюжету про Героїв Небесної Сотні.

Читайте також: Редактора Zaxid.net забанили за допис про "Інтер"