Військове керівництво та президент Володимир Зеленський уже спростували цю інформацію. А тепер на вкиди росіян відреагували бійці Легіону "Свобода Росії", вони висміяли окупантів.

Дивіться також Російський прапор в Рижівці був замінований: у Генштабі розповіли про ситуацію на Сумщині

"Рижівка – "сіряк", який уже багато місяців перебуває під вогневим контролем противника. Коли ми ходили на Тьоткіне, що межує з ним, відкрито пересуватися по Рижівці було майже неможливо: всі під'їзди до села прострілюються", – зазначили російські добровольці.

Там також зауважили, що по суті, Рижівка, яка відрізана від решти Сумської області річкою, перебуває під контролем Тьоткіного, і існують вони майже як єдиний населений пункт.

У ЛСР додали, що росіяни "зробили усе, як пише методичка".

"Відважні тіктокери зайшли в порожнє село, яке і так під вогневим контролем їхніх суміжників, постріляли по кущах, запустили дрон у порожній бліндаж і вийшли", – ідеться у повідомленні.

Що відбувається у Рижівці

  • Начальник Сумської ОВА Володимир Артюх теж підтвердив, що село Рижівка Сумського району – під повним контролем українських сил.У Рижівці станом на сьогодні залишається 9 людей, розповів староста села Сергій Анікін
  • Увечері 9 червня очільник окупаційної адміністрації Ічкерії Рамзан Кадиров заявив, що його найманці начебто захопили село Рижівка, що у Сумській області – на межі з Курською областю Росії.
  • Та сьогодні, 10 червня, цю інформацію спростував Генштаб, РНБО і президент України. Цю операцію з дезінформації росіяни вчинили з пропагандистською метою.
  • Крім того, виявилось, що оосійський триколор, який диверсанти повісили на будівлі у селі Рижівка Сумської області, був замінований. Тобто, ворог намагався влаштувати смертельну провокацію.