Відновити зв'язок, ймовірно, не зможуть

У Держспецзв'язку наголосили, що найближчим часом відновити зв'язок не вдасться – обладнання перебуває під повним контролем окупантів.

Увага У кількох місцях Херсона – черги: російські "сімки" продають за рублі та за паспортом

На жаль, найближчим часом відновити зв'язок у області, швидше за все, не вдасться, оскільки відповідне обладнання перебуває під повним контролем окупаційного режиму та російських військових,
– йдеться у повідомленні.

Тож жителі регіону залишилися без українського мобільного зв'язку та доступу до інтернету, а також без можливості здійснити національні та міжнародні дзвінки, використовуючи стаціонарні телефони.

Окупанти намагаються ізолювати жителів Херсонщини

У відомстві також зауважили, що це вже не перша спроба позбавити українських громадян, які опинилися на тимчасово окупованих територіях, можливості зв'язатися з рідними, викликати швидку допомогу чи рятувальників, отримати правдиву інформацію про перебіг війни та ситуацію в країні.

Натомість тепер росіяни хочуть транслювати через гучномовці російську брехливу пропаганду.

Агресор, мабуть, і досі думає, що без альтернативних джерел інформації українці почнуть вірити ворожій пропаганді. Дарма, адже Херсон – це Україна,
– додали у Держспецзв'язку.

Ситуація на Херсонщині: коротко про головне

  • На окупованій території Херсонської області росіяни змушують херсонців переходити на російські рублі. Водночас самі продовжують розплачуватись гривнями, які крадуть в українців.
  • У оперативному командуванні "Південь" повідомили, що внаслідок дій російських окупантів у Херсонській області почалась гуманітарна криза. Жителям не вистачає ліків та речей найпершої потреби.
  • Почали глушити зв'язок окупанти 30 травня тоді ж і почали продавати російські сім карти. Очевидно, що жителі таки будуть змушені купувати стартові пакети ворога, аби мати хоч якийсь зв'язок.

Молчанов розповів про продаж російських "сімок" в окупованому Херсоні: дивіться відео