Національна республіканська армія заявила, що ліквідація Татарського – справа її рук. Наголосили, що акцію реалізували автономно – без допомоги іноземних спецслужб або структур.

Зверніть увагу Хто насправді вбив пропагандиста Татарського: у ГУР відповіли

Партизани наголосили, що акцію провели у клубі, який належить одному з найвідоміших російських злочинців – Євгенію Прігожину. Після вибуху клуб зупинив свою роботу. Партизани наголосили, що задоволені цим.

Національна республіканська армія наголосила, що акція не була спрямована проти мирних людей. Всі постраждалі під час "вибухового вечора" – активні прихильники війни, які виправдовують воєнні злочини путінського режиму в Україні.

Ми закликаємо жителів Росії наслідувати наш приклад і надавати всі види опору злочинному російському режиму аж до його повного знищення. Злочинці не почуватимуться у безпеці на російській землі,
– мовиться у повідомленні.

Що партизани кажуть про Дар'ю Трепову

У Національній республіканській армії заявили, що заарештована Дар'я Трепова – у полоні упирів. Людей закликають вимагати звільнення дівчини. За Дар'ю боротимуться. Зараз їй дуже важко.

Окрім того, наголосили, що Трепова боролася із системою кілька років. Вона ходила на акції, потрапляла до рук поліції, сиділа під арештом та залишалася частиною антивоєнного, антипутінського опору.

На смерть Татарського відреагували у ГУР МО

Російського пропагандиста Татарського ліквідували 2 квітня 2023 року. Андрій Юсов – представник ГУР МО – заявив, що насправді Татарського вбив Путін.

"Татарського вбив Путін, коли вторгся в Україну і розпочав повномасштабне вторгнення після 24 лютого. І персональна відповідальність – на Путіні і на всьому його рашистському режимі, і за всіх понад 175 тисяч знищених рашистів, і за інших знищених зрадників", – заявив Юсов.

Путін – відповідальний за ліквідацію всіх "двохсотих" окупантів.