Місцевим жителям окупованих територій варто почати непокоїтися через приїзд цих "журналістів-стерв'ятників". Таку думку висловив один із членів української делегації у ТКГ Денис Казанський.

Цікава думка Росія програла війну, коли у 2014 році не поставила Україну на коліна, – Бутусов

Пропагандисти їдуть на Донбас

На окуповані території їдуть Дмитро Стешин, Семен Пегов і Юрій "Котьонок". Казанських додав до допису скриншоти з телеграм-каналів цих журналістів. Усі вони публікують фото і інформацію про те, що відправляються на Донбас.

Цим хлопцям зараз знову знадобляться історії про хижі українські дрони і блукаючі міномети в сміттєвозах. Так що найближчим часом можна з високою ймовірністю очікувати нову хвилю загадкових обстрілів від "невловимих ДРГ",
– написав Казанський.

Що відомо про цих пропагандистів

Дмитро Стешин – під час наступу Росії на Україну був спецкором російської "Комсомольської правди". Він активно писав про події в Україні, використовуючи маніпуляції і відверту брехню.

Саме він написав 20 лютого в "Комсомольській правді", що "активісти захопили Верховну Раду". Стешин відзначився ще й тим, що попросив терористів у Слов’янську взяти в полон свого німецького колегу з видання Bild Пола Ронзхаймера. Йому заборонили в'їзд в Україну у травні 2014 року.

Семен Пегов – журналіст російського пропагандистського телеканалу Lifenews. Він автор книги про бойовика "Моторолу".

Юрій Кот – автор телеграм-каналу "Военкор "Юрій Котьонок", у якому публікуються "сенсаційні" розслідування про війну на Донбасі. Це український та російський шоумен, відомий за проєктом "Все для тебе", колабораціоніст Росії і ведучий Антимайдану.