Про це розповів голова Харківської ОВА Олег Синєгубов. Він зазначив, що внаслідок обстрілу загинула людина, ще 3 – отримали поранення.

Актуально Окупанти запустили крилату ракету по Запоріжжю: спалахнула пожежа

Ракетний обстріл Дергачів стався вже вранці

Вкотре наголошую, що в жодному разі не можна розслаблятися та нехтувати власною безпекою. Не перебувайте без потреби на вулиці й будьте обачні,
– зазначив Синєгубов.

В самому Харкові ніч пройшла порівняно спокійно – обстрілів не було. Проте сильно потерпають інші населені пункти області.

На Харківщині відновлюють пошкоджену інфраструктуру

Попри часті обстріли, у регіоні постійно працюють над відновленням пошкодженої інфраструктури. Синєгубов зазначив, що днями запустили газопостачання у 7 населених пунктах Борівської громади. Також лагодять систему газопостачання у певних районах Харкова.

Вороги 12 травня запустили ракету по Запоріжжю

Зазначимо, що вранці 12 травня повідомили про потужний вибух у Запоріжжі. Інформацію згодом підтвердила і місцева влада. Був зафіксований "приліт" крилатої ракети, після цього спалахнула пожежа.

Тим часом Понад 26 600 солдатів та колосальна кількість техніки: свіжі втрати ворога

Є жертви внаслідок обстрілу і на Сумщині

Також російська війська вранці обстріляли з артилерії Сумську область. Снаряди потрапили по околицях одного з населених пунктів Білопільської громади. На жаль, є жертва, також пошкоджені приватні помешкання.

Ситуація на Харківщині: коротко про останні новини

  • На Харківщині окупанти перегруповують свої війська, аби не допустити виходу ЗСУ на державний кордон.
  • Росіяни активно обстрілюють українські позиції, що на півночі від обласного центру.
  • Війська агресора намагаються приглушити в регіоні стільниковий зв'язок. Це через те, що вони побоюються поширення інформації про переміщення свого особового складу.
  • У місцевих жителів тимчасово окупованих міст і сіл Харківщини часто немає електроенергії та водопостачання. При цьому вороги не дозволяють людям виїхати на території, підконтрольні Україні.
  • Оскільки українські оборонці відтіснили росіян від самого Харкова, то до міста повертаються люди, які виїхали через бойові дії. На в'їзді навіть почали виникати затори.

Радимо переглянути: яка ситуація на фронті