Про це повідомив президент Всеросійського об'єднання вболівальників (ВОБ) Олександр Шпригін.

"Все прояснилося. Спочатку шеф жандармерії нас відпустив, але пізніше прокурор Марселя прийняв рішення всіх заарештувати, включаючи жінок і водіїв! Подібне рішення прокурор прийняв у зв'язку з різким погіршенням стану потерпілого англійця: у нього перестав функціонувати мозок. Фактично найближчим часом буде оголошено про смерть англійського вболівальника, який постраждав у заворушеннях в Марселі ", — написав Шпригін у Twitter.

За його словами, що представники російських фан-клубів, затримані у вівторок, вже не зможуть потрапити на гру збірних Росії та Словаччини, яка відбудеться в середу в Ліллі.

Нагадаємо, 14 червня спецназ французької поліції затримав автобус Всеросійського об'єднання вболівальників і оголосив їм про депортацію.

10 червня напередодні матчу між збірними Англії та Росії вболівальники обох команд влаштували масове побоїще у французькому Марселі. В день матчу сутички продовжились як у місті, так і на стадіоні. За даними французьких правоохоронців, постраждало 35 осіб, серед яких переважно англійці.