Таку думку в інтерв'ю програми "Перехресний допит" на 24 каналі висловила народна депутатка від "Голосу" Олександра Устінова. Вона додала, що це вже не вперше Портнов "ходить по судах" у різних справах.

Увага Апеляційний суд відмовив Портнову у справі щодо перегляду підручників з історії

Про Революцію Гідності й "перепис історії"

"Ми ж розуміємо, що це абсолютно російський реванш. Пан Портнов вже не вперше йде до суду", – наголосила Устінова.

На фразу журналістки, що 17 лютого саме для того і цю постанову приймали, щоб Портнов нічого не зміг зробити, Устінова відповіла: "Подивіться на ОАСК (Окружний адмінсуд – 24 канал) і які рішення в нас приймають. В нас немає судової системи й це проблема".

Наша система – це та, в якій сидять перевертні в мантіях, які як хочуть, так і трактують закон,
– вважає Устінова.

Вона додала, що завадити Портнову – це була одна з причин постанови, їх насправді досить багато. Зокрема, і допомога в міжнародних судах.

"Це було дуже важливо також для сімей загиблих, які розуміли, що це визнання їхніх близьких, які загинули за те, щоб в їхній країні була демократія та майбутнє", – підсумувала вона.

Портнов звернувся до суду, щоб переписати історію: коротко

  • Андрій Портнов звернувся до МОН з вимогою переглянути 8 підручників для 5 – 11 класів з історії України та інші посібники, в яких є опис подій Революції гідності.
  • МОН відхилив цю вимогу і тоді Портнов звернувся до Окружного адмінсуду Києва. Він заявляв, що у підручниках історія Майдану викладаються "однобічно, з вигадуванням фактів", а також "містять ознаки спотворення інформації".
  • ОАСК встав на сторону Портнова і задовольнив його вимоги.
  • 20 квітня у Шостому апеляційному адміністративному суді повідомили, що інформація про ухвалення судом рішення на користь Андрія Портнова щодо перегляду підручників з історії не відповідає дійсності.

Інтерв'ю з Олександрою Устіновою: дивіться відео 24 каналу