Про це повідомляють місцеві телеграм-канали. Крім того, окупанти також кажуть про роботу їхньої протиповітряної оборони, передає 24 Канал.

Цікаво СБУ вийшла на рівень масованих атак по Росії, – експерт про 18 прильотів по Курській області

У Ростові лунають гучні звуки вибухів

Ростовські телеграм-канали близько 15 години за місцевим часом почали повідомляти про те, що у їхньому місті лунають "гучні звуки вибухів". Згодом у мережі з'явилося відео, де видно, як працює ППО російської армії.

У Ростові працювала протиповітряна оборона: дивіться відео (18+)

Згодом на повідомлення очевидців відреагував губернатор Ростовської області Васілій Голубєв. Він зазначив, що підрозділи протиповітряної оборони о 14:59 "успішно відпрацювали по повітряних цілях".

Росіяни дивуються роботі ППО у Ростові: дивіться відео

Російський губернатор також сказав, що жертв та руйнувань внаслідок цієї атаки нібито немає.

Вибухи чули також і у Севастополі

Місцеві телеграм-канали з тимчасово окупованого Севастополя близько 15:14 повідомили, що у місті чули гучні звуки вибухів.

Довгий час російська пропаганда не могла знайти пояснень щодо того, що ж сталося у місті. Однак згодом так званий губернатор Севастополя Міхаіл Развожаєв сказав, що "це на зовнішньому рейді кораблі Чорноморського флоту проводять штатну роботу з протипідводно-диверсійного забезпечення".

За словами Развожаєва ситуація у місті начебто спокійна. Жодних вибухів так буцімто не лунало.

До Ростова останнім часом зачастила "бавовна"

  • Російські пропагандисти 21 жовтня розповідали, що у Ростові нібито лунали гучні звуки вибухів і працювала ППО по "ворожих об'єктах". Також у мережі з'явилися кадри, де видно стовп диму у ймовірному місці розташування російської ППО.
  • Крім того, вибухи також чули й у тимчасово окупованому Донецьку, а також спалахнула масштабна пожежа. Згодом у мережі з'явилися кадри, де видно, як у небо здіймається великий стовп чорного диму.
  • За кілька днів до цього у Ростовській області також було гучно й працювала російська протиповітряна оборона. Вибухи лунали й у Бєлгородській області країни-агресорки.