Про це повідомляє ТСН із посиланням на джерело із близького оточення Януковича.

Видання зазначає, що того дня Янукович був на полюванні у Сухолуччі, за 70 кілометрів від Києва. Разом із Януковичем були перший та другий Президенти України Леонід Кравчук та Леонід Кучма, а також тодішній нардеп від "Партії регіонів" Вадим Новинський і кілька бізнесменів.

Читайте також: Як відбувався жорстокий розгін Євромайдану в 2013 році: хронологія подій

Вранці до Януковича спробував додзвонитися тодішній глава Адміністрації президента Сергій Льовочкін, але глава держави все ще був на полюванні і не відповів на телефонний дзвінок. Янукович знав про те, що сталося на Майдані.

"Ми показали свою силу і будемо показувати її далі", – переказав слова Януковича на полюванні співрозмовник з його близького оточення.

Згодом Льовочкін передав президентові заяву про звільнення і диск з відеозаписом побиття студентів. Адміністрація президента підготувала проект заяви з анонсом відставки міністра внутрішніх справ Віталія Захарченко, проте Янукович заяву не озвучив.

Читайте також: Янукович назвав імена організаторів розгону Майдану

Центр інформаційної координації "Партії регіонів" розіслав тодішнім чиновникам і депутатам-"регіоналам" вказівки про те, як потрібно коментувати силовий розгін. Радили говорити, що потрібно провести розслідування події. Відставку Льовочкіна з посади голови АП радили пояснювати тим, що саме він віддав наказ голові КМДА Олександру Попову ставити ялинку на Майдані.